OBSAH

Partneri

Počet návštev: 121665

Dnes na ZUŠ Michala Vileca nevyučuje učiteľ ....

Aktuality

pre online prihlášku kliknite  TU

Narodeniny a meniny

Dnes (Utorok 23.1.2018)
Jakub Dzubák (Jesenský Martin, Mgr.)
Diana Šoltysová (Tomečková Helena, PaedDr.)
Zajtra (Streda 24.1.2018)
Miroslava Balamutová (Vašková Germanová Viera, DiS.art.)
Timea Bednárová (Rondzík Jozef, Ing.)
Tobias Gravecz (Tomečková Helena, PaedDr.)
Martin Nirka (Kaščáková Jana, Mgr.)
Šimon Roman (Blahušiaková Andrea, DiS.Art.)
Klaudia Vantová (Vyslocký Peter, DiS. art.)
Klaudia Vantová (Šoltés Ján, Mgr.)
Timotej Barilik (Jesenský Martin, Mgr.)
Timotej Havír (Grohoľová Viera, DiS.art)
Timotej Jančošek (Palša František, DiS.art)
Timotej Kuruc (Skurka Peter, Dis.art, Zborov)
Timotej Mikula (Šoltés Ján, Mgr.)
Timotej Pagor (PHV 2017)
Timotej Prokopovič (Vaško Miroslav, DiS.art)
Timotej Váczy (Vaško Martin. Mgr.)

Novinky - ZUŠ Michala Vileca

Novinky ZUŠ Michala Vileca

 • Prajeme všetkým našim žiakom - ich rodinám a všetkým, ktorí spolu s nami písali tento úspešný kalendárny rok 2017 veľa zdravia a lásky do Nového roku 2018.

  Kolektív ZUŠ Michala Vileca

  Polročné prázdniny - 2. 2. 2018 - piatok

  Nástup do školy po prázdninách je v pondelok 5.2.2018

 • Pozývame Vás ...

 • Všetkých našich priaznivcov srdečne pozývame na náš galaprogram, ktorý sa bude konať už 12. decembra 2017 o 17.00. hod. v športovej hale Mier. Tešíme sa naVás.

 • 28. novembra sa vo VKS našej ZUŠ konal pravidelný mesačný interný koncert, kde si mohli skúsiť verejnú interpretáciu okrem ostrieľaných hráčov aj naši najmenší žiaci. Koncert sprevádzala odborným slovom p. uč. Lilia Kunecová.

  viac foto na https://www.facebook.com/zusmvileca/

 • Oddýchnime si všetci cez "Jesenné prázdniny" , ktoré budú od 30.10. do 1.11.2017 . Nástup do školy je až vo štvrtok 2.11.2017.  

 • Aj u nás sme v rámci mesiaca úcty k starším pripravili vo štvrtok 26.októbra koncert venovaný práve naším babkám a dedkom....Starší, ale aj tí najmladší naši žiaci vystúpili v plnej koncertnej sále.  

   

   

 • Orchester, ktorý sa skladá zo študentov a pedagógov našej bardejovskej Základnej umeleckej školy Michala Vileca sa predviedol svojím vystúpením v Zrkadlovej sieni Primaciálneho paláca v našom hlavnom meste. Vystúpenie sa konalo pod záštitou Predsedu vlády SR a spoluorganizátorom okrem spomínanej ZUŠ Michala Vileca bola Slovenská rada rodičovských združení  v zastúpení jej prezidentky Bc. Ing. Júlie Lindtnerovej. Koncert, na ktorom participovalo viacero umeleckých škôl zo Slovenska a aj  z Maďarska  sa konal v rámci XI. Európskeho stupňa EDRaŠ a nadviazal tak na podujatie, ktoré prebehlo u nás v Bardejove v máji tohto roku. Samotná prezentácia tohto výnimočného hudobného telesa mala veľký úspech a preto môžeme byť na svojich žiakov a Bardejovčanov právom hrdý. Celá akcia by mala vyvrcholiť v máji v roku 2018 v Madride v Španielsku, kde náš Žiacky akordeónový orchester bude reprezentovať nielen svoju materskú ZUŠ Michala Vileca, ale aj naše mesto Bardejov.    

 • Na koncerte žiakov Základných umeleckých škôl 10. a 11.- októbra 2017 v Primaciálnom paláci v Bratislave, ktorý sa koná pri príležitosti XI. Európskeho stupňa EDRaŠ a ktorý je pod záštitou predsedu vlády SR, vystúpi náš Žiacky akordeónový orchester. 

  Držte nám palce !!! 

 • Prajeme Vám príjemné prežitie letných prázdnin, veľa slnka, zábavy a oddychu. Po prázdninách sa tešíme opäť na stretnutie s Vami. 

  Nástup do školy v novom školskom roku je 4.9. 2017 / pondelok/ 

   

  Zápis žiakov na nový školský rok je          4.9 2017     od 9.30 - 11.30 h

                                                                                       od 13.30 - 17.30 h

   

                                                                  5-8.9.2017   od 13.00 -17.00 h 

 • 18.5. 2017 usporiadala Základná umelecká škola Michala Vileca v spolupráci s odd. Školstva a telesnej kultúry  MsÚ už 8. ročník „Súťaže v hre na keyboard Východoslovenského regiónu“.

  Súťaž sa konala  v priestoroch ZUŠ vo veľkej koncertnej sále.  Tohto  ročníka sa súťaže zúčastnilo 21 žiakov v štyroch kategóriách z 9 základných umeleckých škôl.  Úroveň súťaže bola na vysokej úrovni, čo potvrdila aj porota v zložení  Mgr. Peter Štefanka, Mgr. Marcel Prokop, DiS.art   s Mgr. Michal Germuška.  Aj keď bolo rozhodovanie veľmi ťažké porota nakoniec  rozdala v najvyššom ocenení spolu  8 miest v zlatom pásme.  Laureátom súťaže sa stal  Richard Čuba   zo ZUŠ Bernolákova v Košiciach. 

Novinky

Kontakt

 • Základná umelecká škola Michala Vileca
  Hurbanova 10, 085 01 Bardejov
 • +421 54 4722365

Fotogaléria